Menü Bezárás

Kategória: Történetek

A férjem azt mondta, hagyjuk a hármasikreinket a kórházban, amikor először meglátta őketA férjemmel, Tamással évek óta próbáltunk gyermeket vállalni. Amikor megtudtuk, hogy hármasikreink lesznek, el sem tudtam hinni a boldogságot. Tamás végig mellettem állt a terhesség alatt, és alig vártuk, hogy a lányaink megszülessenek.Amikor végre megszülettek Zsófi, Lili és Anna, úgy éreztem, a világ legboldogabb embere vagyok. Tamás azt ígérte, másnap értünk jön, hogy együtt vihessük haza őket.A kórházi szobában vártam rá, de amikor belépett, valami nem stimmelt. Az arca sápadt volt, a tekintete idegesen cikázott a szobában. Alig nézett a babákra, majd felém fordult.„Nem tudom, hogyan mondjam el…” kezdte, majd nagyot nyelt. „De talán az lenne a legjobb, ha… itt hagynánk őket a kórházban.”Ledermedtem, a szavai villámcsapásként értek. „Mi… miről beszélsz, Tamás? Ők a mi lányaink!”Ekkor Tamás lesütötte a szemét, és halkan folytatta: „Az anyám miatt…” ⬇️⬇️👇 ⬇️ A teljes történet megható fordulatokat tartogat, amit az olvasók a kommentekben találhatnak meg!

Négy szívszorító történet újszülöttekről, akik már születésük napjától családi drámák középpontjában találták magukat Szerző: Rita Kumar, 2025. január 23., 07:16 Mit tehet az ember, amikor…