Menü Bezárás

Kategória: Érdekességek

Már régóta elváltam, a kis lakásomban élek a lányaimmal. A válás után a szüleim sokat segítettek: jöttek vigyázni a gyerekekre, édesanyám főzött, takarított, hogy egy kicsit kikapcsolódhassak. Most már egyáltalán nincs szükségem a segítségükre, a gyerekek felnőttek, egyedül boldogulok, de azt már nem tudom, hogyan vegyem el tőlük a lakáskulcsot

Jelenleg fogalmam sincs, hogyan szerezzem meg a szüleimnek a lakáskulcsot. Valószínűleg vita nélkül nem fog menni a dolog. De a jelenlegi helyzetben élni már így…